aplikacje internetowe bezpieczenstwo

aplikacje internetowe bezpieczenstwo

Co to jest Forensic Psychology

Kiedy moi uczniowie przybył na swój pierwszy wykład, chciałbym zawsze zaczynają dając im 10 minut, aby napisać odpowiedź na to pytanie.

Przed przeczytaniem dalej czytaj więcej, dlaczego nie szybko napisać co myślisz psychologii sądowej jest.zakład pogrzebowy opinie

Powodem Zrobiłem to dlatego, że pomimo faktu, że każdy pojedynczy licencjackich studentów psychologii (około 180 z nich) wybrał zrobić kryminalistycznych Oczywiście psychologia tworzą listę zajęć fakultatywnych; żaden z nich nie przyszedł do mnie z wyprzedzeniem, aby zapytać, co oczywiście chodziło.

Teraz pamiętać studenci wybrali swoich opcjonalne kursy na długo przed datą rozpoczęcia, a także w celu dokonania świadomego wyboru zostali wszyscy powinni mówić do wykładowca uruchomione kursy Byli zainteresowani przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Więc dlaczego nie pojawi?

Podejrzewam, naprawdę wiem, bo rozmawialiśmy z uczniami potem, że nie czują się oni dowiedzieć się, co jest psychologia sądowa, ponieważ mieli już założenia,.

Wspomniałem, że na początku pierwszego wykładu chciałbym dać studentom 10 minut, aby napisać odpowiedź na pytanie, co jest psychologia sądowa.

Co mi się nie wspomina, jest jednak, że po około 2 minutach prosiłbym o ich uwagę i przepraszam za zapominając, aby powiedzieć im, że nie wolno było używać słowa seryjnych morderców lub Milczenie owiec na ich odpowiedź. Było jak zwykle tym momencie większość piśmie w auli zatrzymany.

Jeśli myślisz bym przestał pisać, jak również, prosimy podać swoje rozczarowanie i nie spieszyć się jeszcze. Odpowiedź na pytanie, co jest psychologia sądowa może nie do końca jest to, co myśli, ale to nie znaczy, że przedmiot musi być mniej wciągające.

Pierwszą rzeczą, którą należy docenić, gdy rozwiązania problemu jest to, że nawet psychologów w tej dziedzinie są podzielone co do tego, co jest odpowiedzią.

Artykuł dzięki:

Post Categories: Aplikacje internetowe