aplikacje internetowe rozklad materialu

aplikacje internetowe rozklad materialu

Wpływ nowej gospodarki na szkolenia Zarządzanie karierą

Założenia treningu zarządzania karierą zostały znacznie wpłynęły i mogą być znacznie zmienione w odpowiedzi na pojawienie się „nowej gospodarki” w Stanach Zjednoczonych. Ta „nowa gospodarka”, oczywiście, został dość brutalnie narzucona Amerykanów w drodze do Stanów Zjednoczonych, będącego częścią „Nowej Gospodarki Światowej”.artykulator.pl

producent kołków do styropianu

Wydaje się zdumiewające, że chociaż sygnały i objawy tej zbliżającej „zmiany morza” w świecie porządku ekonomicznego narodów były widoczne dla Amerykanów, przez co najmniej dziesięć lat lub więcej, my, jako naród, wydaje się być bardzo zaskoczony i wstrząśnięty Taki obrót wydarzeń. Jedno z możliwych wyjaśnień zaskakującym charakterem tego szoku rzeczywistości jest dodawany negatywny wpływ światowego przemian gospodarczych w latach 2008-2009 i recesji spływu. Razem te dwa wydarzenia znacznie zwiększona negatywnego wpływu na pracę Nowej Gospodarki klasy Amerykanów, zwłaszcza tych należących do Wielkiej amerykańskiej klasy średniej.

Jak Szkolenie nowej gospodarce Oddziaływania Zarządzanie karierą

Trzy podstawowe cechy nowej gospodarki składają się na planowaniu i zarządzaniu karierę zawodową bardziej trudnym zadaniem.

aplikacje internetowe rozklad materialu

1. Niepewność

Jest to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony efekt tej nowej ery gospodarczej. To jest teraz wyraźnie widać, że całe gałęzie przemysłu, które zatrudniają tysiące pracowników na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, a co według nas były podmioty stałe, mogą po prostu zniknąć. Co można zrobić, jeśli masz plan na życie polegało na karierą w branży, która po prostu przestaje istnieć? Tradycyjne szkolenia zarządzanie karierą nie rozwiązuje tego zjawiska.

2. Postępy technologiczne

Wiele wyżu demograficznego może przypomnieć powszechne spekulacyjnego rozmowę w 1960 i 70.
Artykuł dzięki: www.sprzedamkosztyvat.pl

Post Categories: Aplikacje internetowe