aplikacje internetowe w biznesie

aplikacje internetowe w biznesie

Fizyczne Fitness Porady na nowe poprawki urzędnika

Więc postanowił zostać oficerem korekty, dobrze zrobiłeś to doskonały wybór. Ale może nie jesteś zbyt pewny fizycznych wymagań sprawności i elastyczności, które są niezbędne dla wszystkich nowo zatrudnionych korekt oficerów. W tym artykule będę próbować rzucić nieco światła na to, co się spodziewać podczas egzaminu, a także zapewnić Państwu kilka wskazówek, jak prawidłowo przygotowuje się tak, że można zdać za pierwszym razem, za każdym razem.

First things first, fizyczne wymagania dotyczące zdolności i zwinność potencjalną pozycję poprawczych oficer różnią się od stanu i od lokalizacji. Spośród wszystkich krajów na różnych jurysdykcjach, wspólne podstawowe normy mogą być tworzone podczas korzystania z procedur stanowych. Jeśli jesteś już w kontakcie z działu wynajmu, sprawdzić, czy pracownicy z ofertami zapewni Ci kopie ich konkretnej fizycznej testowania szkolenia zarysie, aby można było właściwie skupić swój trening do tych kluczowych obszarach.

W zależności od aktualnej kondycji fizycznej, jest wysoce zalecane, aby rozpocząć trening fizyczny jak najszybciej od daty pierwotnego zgłoszenia, które będzie testowane na swoich możliwości fizycznych przez wypożyczającego wydziału do kariery w korektach. Pierwsze wczesnego rozpoczęcia treningu zapewni, że będzie dobrze przygotowany do mogących powstać w trakcie testowania.

Przed mianowaniem na niemal każdym stanowisku związanym z korekt oficerów, strażników więziennych, czy strażników, wnioskodawcy powinni być na określonym poziomie sprawności fizycznej w celu zakwalifikowania się na to stanowisko. To nie znaczy, trzeba być „Mr Universe” czy „Miss America”, gdy chodzi o fizyczną atrakcyjność wizualną i wytrzymałości, ale po prostu musi być równa lub nieznacznie wokół średniej.

Artykuł dzięki:

Post Categories: Aplikacje internetowe