aplikacje internetowe

aplikacje internetowe

3 sposoby kampanii SMS Can Make Your Business „Cash Register Pierścień

Jeśli nie korzystasz z mobilnego marketingu, aw szczególności kampanie SMS w marketingu mix, jesteś pozostawiając dużo pieniędzy na stole. Oto trzy sposoby kampanii SMS może zwiększyć ruch stóp do sklepu lub internetowych odwiedzających witrynę …

1. Wpisy VIP, kluby, ekskluzywne wiadomości, promocje, informacje o produkcie.poland – spac package

Są one bardzo łatwe do wdrożenia kampanii SMS, które używają słowa kluczowego i krótki kod. Może to być wiadomość tekstowa wysłana do grupy opt-in, odcinek reklamie druku, który instruuje czytelnika do tekstu słowa kluczowego do krótkiego kodu do telefonu kupon, więcej informacji, itd. Kampania SMS może pochodzić z reklam w e-mail HTML, który zachęca je do tekstu słowa kluczowego do krótkiego kodu, aby zapisać się na baczności, klub itp zniżki

aplikacje internetowe

Jest to najprostszy kampanii SMS mobile zintegrować z istniejącą reklamy, roboty żelbetowe czy to w prasie, w telewizji lub radia. Za pomocą słów kluczowych i krótkich kodów w tradycyjnych kanałów reklamowych, można zaprosić konsumentowi Wiadomość słowa kluczowego do krótkiego kodu, aby otrzymać wiadomość SMS na telefon kupon lub zniżki. Można też zbudować swój opt-in listy mobilnej poprzez prowadzenie quizy, ankiety, lub loterii.

2. Przechwytywanie profilu.

Tutaj celem jest zebrać więcej informacji o konsumenta, który może być używany do wysyłania wysoce ukierunkowanych kampanii mobilnych z wykorzystaniem demografii Ci Collect.

Zamiast używać słowa kluczowego i krótkiego kodu, informacja zostaje schwytany na stronie internetowej. To pozwala na przechwytywanie informacji, takich jak wiek, płeć i kod pocztowy. To również daje osobie możliwość określenia, jakiego rodzaju informacje są zainteresowani otrzymywaniem, nawet do tego stopnia, jakie produkty lub usługi są najbardziej interesujące.

Artykuł dzięki:

Post Categories: Aplikacje internetowe