aplikacje internetowe na komorke

W nowej gospodarce, tym wcześniej „normalne” ewolucja w obrębie pól kariery stał się zniekształcony przez wcześniej wymienionych negatywnych skutków. To samo odnosi się do osobistego rozwoju kariery uporządkowany jak pierwotnie envisioned.There zawsze były przyczyny lub nadzwyczajne okoliczności, które mogłyby powstać i wymagają, że dana osoba karierą w wybranej dziedzinie musiałby nagle i niespodziewanie zmienić kariery.rezerwacja auta Teraz jednak ogromna niepewność dokonane przez nowych realiów gospodarczych sprawiają zmuszony kariera zmienia częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Jak można planować doświadczenia, jak to w sposób, który pozwala zachować poczucie komfortu i nadal jest pod kontrolą swojego życia? Szkolenie zarządzanie karierą muszą być aktualizowane, aby nauczyć, jak można rozwinąć parametry planu kariery w celu dostosowania do nowych warunków. Jeśli dopiero zaczynasz w karierze, upewnij się, że są one skierowane w swoim pierwotnym planem kariery.

Zacznij Poszerzanie Your Vision

Począwszy od teraz zacząć wyobrażając sobie w alternatywnych kariery, które mogą Ci się spodobać. Zrób to chociaż nie istnieją bliskie problemy w bieżącej karierze.

Poszukiwanie i odnajdywanie innych branż i kariery w zawodach itd Kontakt, które wymagają podobnego wiedzę, umiejętności, wykształcenia i kompetencji behawioralnych jako swojej obecnej kariery. Jak można odkryć potencjalne alternatywne ścieżki kariery, dołącz stowarzyszenie lub inny typ sieci pracowników tych dziedzinach. Wreszcie znaleźć rekrutację obsługujących te alternatywne pola i ustanowić relacje.

Jeśli pracujemy w danej dziedzinie co najmniej 2-3 lat, a może nawet nie zaczęła się w górę po drabinie, ocenić swoje sprawdzone umiejętności i kompetencji kluczowych w tym momencie. Rozważmy je z własnego punktu widzenia, jak również na swoich ocenach rocznych przeglądów wydajności.Dodatkowo, można wykorzystać ocenę „kariery” i „interes kariery” Testowanie dostępna online na stronach takich jak LiveCareer.com. Opinia ta będzie miała wartość dla Ciebie dla Twojego wstępnego planowania kariery, a także śledzenie kariery i zarządzania w późniejszych latach.

Aktualizacja tradycyjne szkolenia z zakresu zarządzania kariery w celu rozpoznawania i rozwiązywania tych nowych wyzwań do realizacji karierę zatrudnienia może zmniejszyć stres w miejscu pracy związanych z nową gospodarką.

Ron jest pół na emeryturze korporacyjny exec z aktualną misję pomagania klasy średniej Amerykanów przetrwać w poście recesji „nowej gospodarki”.

Artykuł dzięki:

Post Categories: Sklepy internetowe