gotowe aplikacje internetowe

gotowe aplikacje internetowe

Pierwsze Residency Medical

W 2011 rezydentura medycznych mecz był najbardziej konkurencyjny w porównaniu do poprzednich lat meczowych. Nastąpił wzrost w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, jak pozycjach Medycyny Rodzinnej, Chorób Wewnętrznych i pediatrii.zapraszamy na naszą stronę internetową Jest to szczególnie dobra wiadomość, ponieważ pozycje te były finansowane przez administrację prezydenta Barracka Obamy. Z powodu tego finansowania i wsparcia oczekuje się, że otwory Residency medycznych w celu zwiększenia i nadal rosną w następnej dekadzie stopniowe państwa.

Więc który specjalności medycznej wykazały największy wzrost pod względem wzrostu Lekarz poza zakresie podstawowej opieki zdrowotnej? Kategoryczny Internal Medicine wykazały najszybszy wzrost, gdy przyszło do meczu rezydenta w 2011 roku innych obszarach z silnym wzrostem zawarte Radiologia i Medycyna ratunkowa.

Zwiększ swoje szanse na Medycznego Residency

Wielu studentów medycyny chcą wiedzieć, w jaki sposób wzmocnić ich stosowania, gdy przychodzi czas na mecz rezydenta. Pierwszą ważną rzeczą, aby pamiętać, aby zbliżyć się żądany program pobyt o jeden krok na raz. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, studentów medycyny jest skupić się na ukończeniu szkoły medycznej i utrzymując wszystkie zapisy w swoich rejestrach. Drugą rzeczą, aby pamiętać, aby skupić się na swoich USMLE badań i upewnij się wykonać te bardzo ważne egzaminy pokład w udany sposób. Pamiętaj, że w czasie pierwszej udanej próby USMLE karnet umożliwia dyrektorzy Residency znam cię poważne wnioskodawcę i więcej możliwości będą dostępne dla Ciebie.

Gdy masz swoje USMLE wyniki i transkrypcje, należy pracować nad swoim CV. Twoje CV powinno zawierać podstawowe informacje o sobie, trening i żadnych zajęć pozalekcyjnych może masz lub interesów. Prawdą jest, że programy Residency podjęcia akcji w swoich USMLE wynikami, ale przede wszystkim te programy są również poszukiwania kandydatów, którzy mają poczucie charakteru i osobowości w stosunku do osoby, która jest jedyna książka inteligentnego, kto nie ma sensu kogoś z charakterem.
Artykuł dzięki:

Post Categories: Sklepy internetowe