jakie cechy odrozniaja aplikacje internetowe

jakie cechy odrozniaja aplikacje internetowe Raz tam, oni naturalnie kliknij wokół innych dziedzinach. Dodatkowo, będzie to stanowić słowa kluczowego bogate treści na swojej stronie poprawiając organiczny page rank dla działań SEO.

Użyj grafikiem, który ma doświadczenie w projektowaniu e-maili do różnych programów pocztowych. Okna renderuje HTML inaczej niż Mac, i oba są różne, czytniki e-mail interfejs WWW. Upewnić się przetestować, aby zobaczyć, jak będzie on wyświetlany.

Miej linie podlegające lub mniej 50 znaków. To, co naprawdę zmusza ludzi, aby otworzyć swój e-mail i czytać, więc mają wyjaśnić, co to jest, co będzie dla nich zrobić, jeśli istnieje pilności (czyli lewy 24 godzin), a kim jesteś. Na koniec testu co najmniej trzy linie podlegające. Jeśli brak pracy, test trzech innych. Znajdź ten, który ma najlepszą równowagę między wolnym tempie, a współczynnik klikalności.

jakie cechy odrozniaja aplikacje internetowe

Posiada stopkę na wiadomości e-mail z listą wszystkich informacji administracyjnej i sposób jednym kliknięciem za rezygnację z kolejnych e-maili. Inne dobre informacje to data, kiedy podpisali się, jak zarządzać swoimi subskrypcjami, jak skontaktować się z Tobą i polityka prywatności.

Segment i personalizować swoje e-maile. Jeśli masz ofertę dla kobiet, tylko segment komunikat podziałem na grupy wiekowe i test jak dobrze to działa. Upewnić się, że jest jakaś personalizacji w e-mailu, aby zapewnić, że klient czuje, że mówisz do nich bezpośrednio, a nie tylko do nich nazwy.

Podłącz swój e-mail marketingu z social strategii medialnej i strategii urządzenia mobilnego. Na przykład, jeśli masz bloga i chcesz, aby Twoi klienci wiedzą, że właśnie opublikował pewne informacje, które są cenne dla nich, możesz wysłać je aktualizację, opublikować link na Twitterze i swojej strony firmowej na mk-global.com.plFacebooku, a także wysłać alert SMS do telefonów komórkowych, które zostały zarejestrowane.

Artykuł dzięki:

Post Categories: Sklepy internetowe