aplikacja blokowanie internetu android

aplikacja blokowanie internetu android

Niektóre pozycje będzie wymagało o wypełnienie szeroko zakrojonej oceny zdolności fizycznej poświadcza kondycji. Wymagania zmieni w typie, jeśli dowolna ilość działań musi być zakończone, jeżeli działalność powinna właśnie zakończył, albo łącząc dwa.

Poniżej znajduje się lista różnych zadań, które prawdopodobnie będą potrzebne do wykonania w przypadku wziąć oceny zdolności fizycznej:

 Roszczenie o zadośćuczynienie za krzywdę po śmierci poszkodowanego

Pompek i przysiadów -Usually jak najwięcej.

Running / Walking Assessment -A wybrana odległość wypełniony przez pewien czas.

Krzesełka / Drabina wspinaczkowa -ocenę umiejętność upadek i na powstanie.

Push / Ciągnięcie Przegląd Siła -Usually prowadzone na specjalistycznej maszynie.

Możliwość podnoszenia -Involves szkolenia niosący ilości wadze wybranej odległości.

Tor przeszkód lub Lane Events -A Test wokół wnioskodawcy ogólny poziom sprawności.

Normy dotyczące tych ocen są ogólnie w podziale na płeć i po prostu przedziale wiekowym. Więc kiedy przedstawiono fizyczne standardy dla działu rekrutacji mogłeś wykazywał zainteresowanie ze, jeśli miały czas, aby przygotować z wyprzedzeniem lub jeśli już jesteś w doskonałym stanie, przynajmniej można wyprzedzać w grze i na droga do sukcesu!

Po zdaniu egzaminu wstępnego biznesowe, które kwalifikuje cię do pracy, należy pamiętać, że to nie koniec. Większość podstawowe szkolenie Akademie kształcące oficerów poprawcze przychodzących zawierają standardową codzienną rutynę sprawności fizycznej, aby upewnić się, że wszyscy potencjalni oficerowie są fizycznie-kształt przed rozpoczęciem swoich obowiązków jako funkcjonariusz poprawek.

Artykuł dzięki:

Post Categories: Strony internetowe