aplikacja licznik internetu

aplikacja licznik internetu

Reakcje na utratę miejsc pracy; Pierwsze przeszłości Emotions

Bez wątpienia utrata pracy dzięki zmniejszeniu lub zwolnienia, jest ważnym wydarzeniem dla każdego, kiedy to się stanie. Większość z nas inwestować tak dużo z siebie w tym, co robimy, że utrata pracy może zabrać nasze poczucie statusu i przynależności, a także procedury i wsparcie, że praca stanowi. Z naszym zadaniem tworząc tak dużo naszej tożsamości, nie pozostawia nam uczucie dezorientacji i stracił – ale może być też pierwszym krokiem do pozytywnej pracy lub zmiany kariery.

Każdy reaguje inaczej w godzinach i dniach po tym jak mi powiedziano, że mają stracić pracę.

O Niektórzy ludzie spodziewał i nie dziwi; mogą być one ulgę, że niepewność jest skończona, a nawet czuć podekscytowani przyszłością.

o Inne są w szoku i pełen niedowierzania: „To nie jest prawda; Nie można w ten sposób do mnie. „

O Niektórzy próbują przekonać się, że cały proces nie dzieje. Jeden z kandydatów w mojej praktyce poszła z powrotem do swojego biura i prowadzona z jej pracy przez kilka tygodni, nawet nie informując jej rodzinę.

o Inne trudno przestać rysować oddech przed napisaniem swoje CV lub CV i stosowania nowych miejsc pracy.

Silne emocje są normalne; szok, złość, odrzucenie, podniecenie, ulga, poczucie winy i niepokój są wszystkie typowe reakcje na tę sytuację. Więc nauczyć się akceptować, że może czuć się one w pewnym momencie.

Zazwyczaj wczesne stadia drętwienie i odmowa następuje lęk lub gniew; niektóre zwątpienia i negatywne mogą podążać. To może być niemal przyrównać do niezbędnego okresu żałoby po stracie czegoś tak ważne w swoim życiu.

Twoja samoocena może mieć wpływ, a to jest często towarzyszy utrata energii, w tym przypadku trzeba dać sobie trochę czasu na dostosowanie się przed przywrócenia swoją pewność siebie i prezentując się z innymi ludźmi.

Artykuł dzięki: your-protein.com

Post Categories: Strony internetowe