aplikacje internetowe na telefon

aplikacje internetowe na telefon o tym, jak wynalezienie komputerów będzie powodować, że ludzie stracą pracę. Odpowiedź z „zakładu” w tamtym czasie było to, że były to irracjonalne lęki, aw rzeczywistości, rozwój informatyzacji będzie tworzyć miejsca pracy. Z perspektywy czasu, obie przewidywania stały się rzeczywistością, jednak liczba i różnorodność zadań usuwanych komputerów i związanych z nimi technologii znacznie przewyższa utworzonych nowych miejsc pracy.

3. Globalizacja Handlu i Pracy

Dojrzewanie wiele wcześniej trzeciego świata ubogich krajach na całym świecie w ciągu ostatnich czterech dekad zaowocowało stale rosnącym źródłem kompetentnej, taniej siły roboczej, aby konkurować z amerykańskiego rynku pracy. Wynikiem tej wiadomości gospodarki światowej jest poważną stratą długoterminowego zatrudnienia w USA.

Wpływ nowej gospodarki na szkolenia Zarządzanie karierą

Poniżej znajduje się lista potencjalnych konkretnych negatywnych skutków w stosunku Nowa gospodarka rozwoju kariery i zarządzania karierą.

Ogólne zmniejszenie liczby osób zatrudnionych w danej dziedzinie

Zmniejszenie szans w ramach swojej dziedzinie z powodu exodusu firm / pracowników

Zmniejszenie szansy w firmie ze względu na konkurencję na morzu

Twoja firma i inni w tym samym polu w pobliżu, bo nie mogą już konkurować

Adaptacja Twój plan zarządzania karierą dla Nowej Gospodarki

W przeszłości, realizując karierę zatrudnienia zaangażowane wyborze zawodu lub zawód, który chcesz pracować w ciągu długiego okresu czasu, w którym byś konsekwentnie rozwoju wiedzy, osiągnięcia wzrostu, odpowiedzialności i odszkodowania.

Wszelkie zmiany systemowe w aktualnej dziedzinie zawodowej były zazwyczaj wiąże się z pozytywnym rozwojem takich jak odkrycie nowej wiedzy; ulepszone aplikacje lub metodami; zwiększona efektywność i / lub niższe koszty, etc.

Artykuł dzięki: http://metromeble.pl/uslugi/

Post Categories: Strony internetowe